Apie Mus

Džiaugiamės, kad renkatės DANEXA!

Danexa

Kas mes esame. Esame komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatų atsinaujinančios energetikos specialistai. Specializuojamės saulės elektrinių įrengimo srityje.

Kodėl mes. Nes tinkamai pasirūpinsime mums patikėta užduotimi. Esame komanda, sukaupusi daug patirties ir siūlanti geriausius sprendimus. Jaučiame asmenišką atsakomybę už projekto galutinį rezultatą. Geriausiu būdu siekiame įgyvendinti sutartus darbus, didelį dėmesį skiriame kokybiškam bendravimui su klientais ir ilgalaikiam bendradarbiavimui.

0 50
+

Saulės elektrinių

0 50
+

Klientų

kaip mes dirbame

Mūsų Darbo Procesas

Žingsniai
01
žingsnis

Planavimas & Tyrimas

Pirma, reikia nuspręsti, kurioje vietoje bus pastatyta saulės elektrinė. Būtina atlikti išsamų vietos analizę, kad būtų galima nustatyti optimalią saulės modulių vietą, išmatuoti šviesos intensyvumą ir sudaryti projekto planą.

02
žingsnis

Įrengimas

Antrasis žingsnis yra pačios saulės elektrinės montavimas, kuris apima saulės kolektorių ir modulių montavimą, elektros energijos tiekimo ir reguliavimo sistemų įrengimą, inverterių bei baterijų tvarkymą.

03
žingsnis

Prijungimas & Priežiūra

Galiausiai, trečiasis žingsnis yra saulės elektrinės pajungimas prie elektros tinklo. Tam reikalinga gauti reikiamus leidimus ir sertifikatus, taip pat atlikti būtinus elektros inžinerinius darbus ir sujungti saulės elektrinę su pagrindiniu elektros tinklu.

Privalumai

Priežastys Kodėl Verta Rinktis Mus

Kodėl MEs

Patirtis Ir Žinios

Mūsų komanda turi ilgametę patirtį saulės elektrinių srityje, todėl galime užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas.

Individualūs Sprendimai

Mes atsižvelgiame į jūsų poreikius ir norus, siekiant sukurti optimaliausią ir efektyviausią saulės elektrinę jūsų namams ar verslui.

Ilgalaikės Finansinės Naudos

Saulės elektrinė yra ilgalaikė investicija, kuri suteikia ilgalaikę finansinę naudą. Mes padėsime jums apskaičiuoti grąžą.

Visiškas Paslaugų Spektras

Teikiame visas saulės elektrinių įrengimo ir priežiūros paslaugas,

Ilgalaikis Palaikymas Ir Remontas

Po saulės elektrinės įrengimo mes teikiame ilgalaikę priežiūrą ir remontą. Mes stebime jūsų saulės elektrinės veikimą ir atliekame visus reikiamus priežiūros ir remonto darbus, kad ji visada veiktų aukščiausiu lygiu

Aukštos kokybės darbas

Mes siekiame aukščiausios kokybės darbo ir naudojame tik geriausius ir patikimiausius saulės elektrinių komponentus.

Turite Klausimų? Mes Esame Pasirengę Padėti Jums!

Danexa pirmaujantis atsinaujinančios energijos sprendimų tiekėjas.

Užpildykite formą!

Gaukite pasiūlymą, susisieksime nedelsiant.